Kariera w Hoist Polska

W zakładce kariera znajdują się aktualne oferty pracy w Hoist Polska sp. z o.o.

Praca w Hoist Polska

 

Nasza misja - Twoje zaufanie to motto, które towarzyszy nam w każdej dziedzinie działalności. To nasi pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Kultura organizacyjna oparta jest na czterech filarach takich jak: Osobista odpowiedzialność, uczciwe relacje, kreatywność oraz jasność i przejrzystość.

Hoist Polska tworzy zespół młodych, ambitnych i kreatywnych osób, które konsekwentnie dążą do wyznaczonych celów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szczególną uwagę kierujemy na udoskonalanie kompetencji naszych pracowników oraz rozwój osobisty. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, dzięki którym nowy pracownik uzyskuje niezbędną wiedzę umożliwiającą pracę na stanowiskach związanych z dochodzeniem należności. Ważne są dla nas dobre i przejrzyste relacje wśród pracowników, dlatego stawiamy na otwarty dialog i koleżeńskie relacje. Priorytetem jest dla nas, by nasi pracownicy czuli się docenieni i spełnieni, dlatego oferujemy różnego rodzaju benefity w formie kart sportowych, pakietów medycznych, ubezpieczeń grupowych oraz dofinansowujemy dojazd do pracy.

Jeśli jesteś ambitny, żądny wyzwań, kreatywny i otwarty na nowe rozwiązania, to praca w Hoist Polska jest właśnie dla Ciebie! 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Audytor Wewnętrzny

Inspektor ds. Korespondencji

Młodszy Doradca ds. Restrukturyzacji (Call Center)

Doradca Terenowy

Kontroler Finansowy

Accounts Payable Specialist

Młodszy Specjalista ds. Wycen Portfeli Wierzytelności

Specjalista ds. Egzekucji Komorniczej

 

Jeśli chcesz dołączyć do nas, dodaj swoje dane do naszej bazy.

DODAJ SWOJE DANE DO NASZEJ BAZY

Kontakt

Wybierz termin